Akademia Mądrego Dziecka – W przedszkolu oraz Pojazdy. HarperCollins Polska 

Znana nam seria wydawnicza Akademia Mądrego Dziecka wzbogaciła się o nowe tytuły. W tych książkach nie ma nudy, są ruchome obrazki, przesuwane okienka, elementy i cała gama ciekawych obrazków i komentarzy. Wszystko to wpływa na stymulację manualną, ćwiczy spostrzegawczość i wzbogaca słownictwo dziecka.

AKADEMIA MĄDREGO DZIECKA

Akademia Mądrego Dziecka to książki dla najmłodszej grupy dzieci, hołdująca zasadzie – nauka przez zabawę. Książki są bardzo urozmaicone, poruszają istotne dla dzieci tematy, zaspokajają ciekawość.

AKADEMIA MĄDREGO DZIECKA. KOLOROWY ŚWIAT

Seria „Kolorowy świat” to książeczki angażujące małego czytelnika, który odkrywa okienka, uruchamia suwaki, strzałki, otwiera strony, ruchome elementy itd. Te książeczki nie pozwalają się nudzić. Zaskakują i wskazują na zadanie: chociażby znaleźć określone elementy.

Te kartonowe książeczki są idealnego rozmiaru, gdyż świetnie mieszczą się w dłoni a ich zawartość doskonale skupia uwagę dziecka. Elementy ruchome są urozmaicone o tekst, opisując istotne wydarzenia, przedmioty i osoby znajdujące się na ilustracji.

W przedszkolu

  • Grupa docelowa: 3-7 lat
  • Do kupienia TUTAJ

Pojazdy

  • Grupa docelowa: 3-7 lat
  • Do kupienia TUTAJ

 

Comments

  1. Marlena H.

    Mamy tytuł „W przedszkolu” oraz inny z tej serii „Małe zwierzęta”. Moja młodsza pociecha uwielbia takie książeczki z wysuwanymi elementami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *