Prezent marzeń – lot szybowcem

Na pewno nie raz zdarzyło się Wam mieć problem z prezentem dla kogoś na urodziny, imieniny, rocznicę, czy jakąkolwiek inną okazję? Pewnie nie ma takiej osoby, która zawsze wiedziała co podarować solenizantowi, jubilatowi itp. Przedmiotami otaczamy się na co dzień, ale kupić komuś np. wazon, jakąś inną rzecz nie jest sztuką i często może się okazać, że jest to nietrafiony prezent, nie pasuje do wystroju itp. Myślę, że warto pomyśleć o czymś niebanalnym, może spełnić marzenie kogoś, komu chcemy sprawić przyjemność.

Ja, dostałam właśnie taki prezent – Prezent Marzeń od https://prezentmarzen.com/. To jest genialny i fantastyczny sposób na obdarowywanie. Przyznaję, nie była to dla mnie niespodzianka, miałam możliwość wyboru tego, o czym marzyłam, a na co normalnie sama bym się nie zdecydowała. Wybrałam lot szybowcem. Leciałam kiedyś samolotem, ale takim dużym. Zapragnęłam poczuć się jak ptak i pofrunąć w przestrzeń, ale żebym przy tym mogła podziwiać widoki, nie tylko same chmurki.

 

Żeby polecieć musiałam poczekać na piękną pogodę i mieć dzień wolny, dlatego wybrałam sobotę. Leciałam z lotniska w Michałówku, koło Ostrowa Wielkopolskiego. Ogólnie miejsce super, ta atmosfera, mnóstwo zapaleńców lotów. Zanim rozpoczął się lot zostało mi wszystko wyjaśnione. Do szybowca wsiadłam z bardzo sympatycznym panem. Najpierw wyciągnął nas samolot i przez jakąś chwilę leciał przed nami. W pewnym momencie lina nas łącząca została odczepiona i już podróżowaliśmy samodzielnie. Piękne widoki, lecieliśmy nad miastem, polami. Niezapomniane przeżycie. Czułam się jak wolny ptak na niebie. Pilot wspaniale manewrował sterowcem i na końcu bezpiecznie lądował. Było EKSTRA!!! Czy się bałam? Ani trochę. Już prędzej mój mąż znajdujący się na ziemi bardziej przeżywał J. Ja, cieszyłam się lotem i świetną zabawą. Chętnie bym to jeszcze kiedyś powtórzyła.

Prezent Marzeń oferuje całą gamę atrakcji, z których można skorzystać na terenie całej Polski. Dlatego możemy kupić taki prezent dla mamy mieszkającej w drugim końcu Polski, który może wykorzystać w swojej okolicy. Oczywiście wybierając Prezent Marzeń kierujemy się odpowiednią okolicą i podejmujemy decyzję, co do konkretnej usługi, w określonym miejscu. Ale to nie jest problem, bo lista wyboru jest bogata.

Polecam Wam ogromnie, to świetny pomysł, który daje sporo radości, relaksu, odpoczynku, dawkę emocji i niezapomniane wrażenia. Będzie co wspominać.

Gdy wejdziecie na stronę https://prezentmarzen.com/ będziecie mieli do wyboru różne atrakcyjne pomysły, od relaksu masażem z czekoladą, do bardziej ekstremalnych przeżyć, chociażby takich jak lot szybowcem.

Comments

 1. Marlena H.

  Już kilkakrotnie natrafiłam na takie wpisy z prezentem marzeń. Każdy chwali, a widzę, że pomysły do realizacji są naprawdę mega! Pomyślę o ciekawym prezencie dla kogoś bliskiego. Za kilka miesięcy mamy z mężem rocznicę ślubu, więc może dla niego coś wybiorę? 🙂

 2. Wędrówki po kuchni

  Takie prezenty chyba najbardziej cieszą. Ja planuję synowi na urodziny zrobić podobny prezent, ale będzie to tor wyścigowy

 3. TosiMama

  Doskonały pomysł na prezent! Każdy, kto otrzyma szansę na spełnienie swoich marzeń i przeżycie czegoś wyjątkowego powinien był zachwycony!

 4. Kamila z Z naciskiem na szczęscie

  Już nie raz korzystałam z usług Prezentu Marzeń i jestem pewna, że jeszcze nie raz skorzystam. Świetny wybór <3

 5. Marysia K

  Świetny pomysł! Bo faktycznie ktoś może i o czymś marzy ale sam nie zdecyduje się na jego realizację.
  Ja na szybowiec bym się nie zdecydowała ale na lot balonem bardzo chętnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *