„Natka i zbuntowany królik” Wydawnictwo Wilga

„Natka i zbuntowany królik” to kolejna, niesamowita i przyjemna książka od Wydawnictwa Wilga. 


Są  to trzy przezabawne i przyjemne opowiadania. Natka to bardzo wesoła i mądra dziewczynka, mająca całe mnóstwo ciekawych pomysłów. Nie jest jak typowa dziewczynka, bo nie cierpi wszystkiego, co wiąże się księżniczkami, ale za to kocha zwierzęta. Bardzo chciałaby mieć własnego pupila i jest bardzo zaskoczona, kiedy jej starsza siostra na urodziny dostaje królika. A przecież to ona je uwielbia! Czy też dostanie swojego zwierzaczka? Musicie koniecznie przeczytać.

Druga historia wiąże się z Wróżką Zębuszką. Dziewczynce zaczyna się chwiać ząb. Obawia się, że pewnej nocy wróżka przyjdzie i ukradnie go jej. Chowa więc ząbek pod poduszką  swojej siostry. Czy wróżka przyniesie pieniążki i komu?

Kolejna historia jest o dziecięcym marzeniu, ale przedziwnym, Natka chce mieć zraszacz ogrodowy, na co nie zgadzają się jej rodzice. Spokojnie, nasza bohaterka poradzi sobie ze wszystkim J.

„Natka i zbuntowany królik” to pełna ciepła i humoru książka, którą z przyjemnością czytają dzieci, jak i dorośli. Tekst napisany jest dużą czcionką, dzięki czemu nadaje się do samodzielnego czytania przez dziecko. Co bardzo mi się podoba, to narracja jest tak skonstruowana, że mamy wrażenie, iż faktycznie historie opowiada dziecko.

Ilustracje nie są kolorowe, ale bardzo wesołe.

Polecamy tą cudowna książkę!

Comments

  1. Marlena H.

    Mamy ten tytuł. Bardzo zabawna, ale i mądra książka. Jestem ciekawa kolejnych części z serii. Uwielbiam książki od Wydawnictwa Wilga.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *