My Little Pony/ Spirit Mustang z Dzikiej Doliny. Opowieść filmowa/ Wielka rzecz! Bing. Książeczki kartonowe/ My Little Pony. 100 naklejek. Wydanie filmowe

My Little Pony. Opowieść filmowa

Wspólnota, współdziałanie, przyjaźń i wiara w to, że wszystko może skończyć się dobrze. W książce spotykamy różne gatunki kucyków, które jednak nie żyją z sobą w zgodzie. Jednak jest ktoś, kto wierzy, że można wszystkich zjednoczyć. Jednak inni nie podzielają jej zdania. Mijają lata, kucykom zaczyna zagrażać niebezpieczeństwo. Czy to sprawi, że dojdzie do ich zjednoczenia? Czy wszystko skończyło się dobrze?

Wydanie jest w sztywnej oprawie, kwadratowego formatu, z zaokrąglonymi rogami. Na okładce widać brokatowe elementy. Tekstu jest sporo, jednak czyta się go sprawnie.

Bardzo przyjemna i pouczająca lektura.

Spirit Mustang z Dzikiej Doliny. Opowieść filmowa

Lucki w pewnym momencie swojego dzieciństwa straciła matkę. Wychowywała ją ciotka, jednak teraz wraca do ojca, który nie do końca jest na to przygotowany.  Dziewczynce spodobał się jeden z koni, niezbyt dobrze traktowany przez pewnych mężczyzn. Jej ojciec nie chce, żeby córka miała kontakt z mustangami, bo z tego powodu zmarła jej matka. Lucky szybko nawiązuje nowe przyjaźni. Czy wszystko będzie dobrze. Sporo tekstu do czytania, interesująca historia, niewiele kolorowych ilustracji.

Wielka rzecz! Bing. Książeczki kartonowe

Dla każdego wielka rzecz może być czymś innym. To, co jednemu wydaje się banałem, czymś zwykłym, dla innego, a szczególnie dla dziecko, może być czymś wspaniałym i ważnym. To na tym właśnie skupia się opisywana książka. Razem z Bingiem dziecko odkrywa, co może być taką wielką rzeczą.

Książeczka nietypowego kształtu, kartonówka, niewiele tekstu, ale za to piękne i kolorowe ilustracje, na całą stronę.

My Little Pony. 100 naklejek. Wydanie filmowe

Książeczki z zadaniami i naklejkami w naszym domu są bardzo pożądane i cieszą się niezwykłą popularnością. Tutaj znajdziemy do wykonania zadania, takie jak: pogrubianie szlaczków wyrazów, sudoku, wykreślanka, szukanie różnic, quiz, jakim koniem jesteś, przedstawienie postaci. Wydanie jest w miękkiej oprawie, w dużym formacie.

Wszystkie powyżej książki ogromnie polecam ze względów edukacyjnych, estetycznych i rozwojowych. Znajdzie się tu coś dla każdego dziecka, w różnym wieku, a to tylko nieliczne propozycje od wydawnictwa Harperkids.

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *