Szukaj i znajdź „Muminki w dżungli”, „Muminki i zima”

Moje dzieci lubią bawić się w wyszukiwanki, szczególnie jeden z synów uwielbia taką formę zabawy. Jeżeli dodatkowo do tego postaciami tych książek są znane postaci z bajek, to dopiero atrakcja i przyjemność!

„Muminki w dżungli. Szukaj i znajdź” to historia o Małej Mi, która znajduje w morzu pudełko z tajemniczą zawartością – nasionami. Jak nie trudno się domyślić, to właśnie za ich sprawą Dolina Muminków zamieni się w prawdziwą dżunglę. Poza ciekawą historyjką natkniemy się na tropy, przebędziemy labirynty, poszukamy różnych przedmiotów. Ciągle też trzeba będzie szukać Małej Mi, która notorycznie będzie się nam chowała.

Zima, to czas, gdy Muminki śpią, ale tym razem zostają obudzone. Nasze Muminki szaleją na śniegu i lodzie. Biorą udział w wyścigach, ślizgają się na lodowisku, myszkują po spiżarni odnajdując przetwory. Oczywiście są i wyszukiwanki i wszędobylska Mała Mi, zakradająca się w różne miejsca.

Solidnie, kartonowo wydane książki, posiadające zaokrąglone rogi. Piękne, wyraziste i czytelne ilustracje. Wszystko po prostu świetnie skomponowane.

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *