Ivar i dinozaury- seria książek dla dzieci

Dziś przedstawiam Wam Ivara, wspaniałego, kilkuletniego chłopca, który o dinozaurach wie prawie wszystko. Jest on bohaterem serii książek dla dzieci, które ukazały się teraz jako wznowienie. Są idealne dla każdego dziecka, które interesuje się prehistorycznymi gadami. Zwykle w pewnym wieku pojawia się fascynacja tymi stworzeniami i wówczas to warto sięgnąć po opowieści o Ivarze i dinozaurach, a jest ich kilka.

Praktycznie każdy mały chłopiec prędzej czy później przeżywa „fazę na dinozaury”. Moich chłopaków na razie to ominęło, jednak choć nie jest to ich ulubiony temat od czasu do czasu sięgają po książki o tych how to uninstall sylenth1 prehistorycznych stworzeniach. Seria o Ivarze od razu ich zainteresowała i z dużą przyjemnością wysłuchali każdej części.

W serii ukazały się cztery tytuły:

  • Ivar ratuje małego stegozaura
  • Ivar zaprzyjaźnia się z tyranozaurem
  • Ivar ratuje głodne triceratopsy
  • Ivar i zaginiony diplodok

Każda z książek można czytać z osobna, na zawsze jest krótki wstęp, który pozwala czytelnikom na zapoznanie się z bohaterem.

Mały Ivar, wydawać by się  mogło, zwykły chłopiec, ma on jednak swoją wielką tajemnicę. Posiada bowiem Krainę Dinozaurów urządzoną w pudełku. Nie jest to jednak zwyczajna zabawka, gdyż Ivar trafia movavi video suite 14 activation key w niej do prawdziwego świata dinozaurów. Dzieje się tak wieczorami, gdy rodzice są przekonani, że synek grzecznie śpi.

W Krainie Dinozaurów Ivar przeżywa różne przygody. Jednego razu pomaga diplodokowi Doris odnaleźć jej rodzinę, kiedy indziej ratuje małego stegozaura, spotyka również tyranozaura, który okazuje się nie być takim strasznym. W części o triceratopsach pomaga Telmie zdobyć pożywienie.

Książki te mogą być inspiracją dla dziecka do stworzenia własnej krainy dinozaurów.

Książki mają piękne ilustracje, oprawione są w wondershare tunesgo codigo de registro twarde okładki.

Myślę, że każdy mały fan dinozaurów będzie zachwycony serią o Ivarze. Ci, którzy jeszcze nie wpadli w dinozauromanię mają teraz na to szanse :). Polecamy.

Książeczki znajdziecie na stronie wydawnictwa Czarna Owca- kliknij tutaj.

Comments

  1. Marta Zywicielka.pl

    Mój najstarszy syn, jeszcze kilka lat temu miał niesamowitą fazę na dinozaury, dał by się pokroić za taką serię. Widzę teraz podobną fascynację u najmłodszego. Zdecydowanie te publikacje przypadłyby mu do gustu 😉

  2. Marysia K

    Uwielbiam dinozaury za ich uniwersalność, zainteresują zarówno chlopcow jak i dziewczynki. Te książeczki fajnie sprawdzą się jako prezent

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *