Przechowywanie żywności w pojemnikach

Wczoraj znowu byłam w PEPCO. Powinni
zamykać przede mną ten sklep
J. Kupiłam ostatnie dwa zestawy
zamykanych słoików za 9,99 zł. Nigdzie indziej nie mogłam ich dostać. W kuchni
dobrze jest przechowywać produkty sypkie, bakalie itp. w zamkniętych
pojemnikach. Niestety, bardzo często pojawiają się mole, które tak naprawdę docierają
już do nas w produktach żywnościowych ze sklepu. Są takie, które te robaczki
lubią najbardziej, np. suszone śliwki, orzechy, kasza itd. Ostatnio widziałam
pomysłowe wykorzystanie pojemników po mleku modyfikowanym. Po pomalowaniu
służyły jako super oryginalne pojemniki na żywność. Też chcę takie zrobić. Kupiłam w PEPCO też bardzo
fajne lustra, trzy w jednym i doniczki
J. A i jeszcze zegar, zielony na
ścianę 
J. Była przecena :P. 
Źródło: http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,1111,37444719,37540421,0,2.html?v=2
Źródło: http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,1111,37444719,37540421,0,2.html?v=2

Comments

  1. NataliaO

    Niedawno zakończyłam w końcu remont kuchni. Trwał on dłużej, niż zakładałam, jednakże jestem z niego bardzo zadowolona. W końcu moja kuchnia wygląda tak, jak sobie wymarzyłam. Jednakże do pełni szczęścia brakuje mi jeszcze wszystkich akcesoriów kuchennych i dodatków. Właśnie rozglądam się za tego typu pojemniczkami. Myślę, że sprawdziłyby się one również u mnie w kuchni. Wielkie dzięki za te polecenie! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *