Powrót sentymentalny.

Znowu „Daleko od szosy” J. To
taki podnoszący na duchu serial. Już o nim kiedyś wspominałam ale znowu
przypomnę
J. To film o tym, jak nie można rezygnować z marzeń.
Dzisiaj upolowałam w Netto lustro J.
Wiem, kolejne ale ja mam chyba jakiegoś bzika na punkcie luster. A żeby było
śmieszniej, na razie wszystkie zakupione lustra spoczywają w pudełkach. Tylko zbieram
i przechowuję
J. Ale swego czasu wreszcie się kiedyś doczekają. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *