W mroku podziemi – gra Muduko

Wydawnictwo Muduko to fantastyczne i jedno z najlepszych wydawnictw gier w ostatnich czasach. Uwielbiam ich gry. Są takie przemyślane, pobudzające szare komórki i wyciskające z nas pokłady inteligencji. Dzisiaj o czymś fenomenalnym, a mianowicie o W mroku podziemi. , które możemy znaleźć w wersji książkowej, jak i wersji online.

Gra Online

Gra zaprowadzi nas do świata ukrytego w ruinach tajemniczego i soczystego w przerażające przygody świata. Książka jest niewielka, co mogłoby sugerować, że jest dla dzieci, ale tak nie jest. Krew się leje, walają się fragmenty ciała, to świat odpowiedni dla dorosłych, których nie przerazi poderżnięte gardło.

Grafika świetnie dopasowana i zdecydowanie zróżnicowana, taka trochę nierówna. Czasem intensywniejsza, innym razem zbyt prosta. Co jednak nie wpływa w ogóle na grę.

Super gra

Gra rozpędza się już od samego początku, po drodze stykając nas z bestiami, pułapkami, trudnymi decyzjami, mogącymi prowadzić do śmierci głównego bohatera. Zawsze możemy jednak zacząć od początku.

 

To naprawdę świetna gra, która wciąga, daje przyjemność, czasem powoduje powstanie gęsiej skórki, ma to coś! Warta zapoznania się z nią przez każdego, kto lubi przygodę i dreszczyk emocji.

Warta zainteresowania

 

 

Ta gra, które powinna spodobać się każdemu. Tyle przygód. Polecam!!!!! Ta fabuła jest wciągająca. Możemy stworzyć własna postać! Grać, gdzie tylko chcemy i kiedy chcemy!

 

gra

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *