Najlepsze artykuły piśmiennicze dla Ciebie i dla dziecka

Dawno nie pisałam, ale dzisiaj uznałam, że warto. Odkryłam stronę http://www.mocpisania.pl/, gdzie można znaleźć wspaniałe artykuły piśmiennicze. Odkryjemy tam nie tylko moc pisania, ale i rysowania, notowania oraz klejenia. Dla każdego coś się znajdzie, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Moje chłopaki wybrały sobie fantastyczne kleje brokatowe UHU w kilku kolorach. Synuś stworzył tęczowe autko. Bardzo mi się spodobały, gdyż każdy klej ma cienkie zakończenie, umożliwiające precyzyjne dozowanie w odpowiedniej ilości kleju. Kleje idealnie nadają się do ozdabiania. Jak ktoś lubi rękodzieło, tworzyć, to są one wręcz idealne.

Wraz z klejami w ruch poszły farby plakatowe pastelowe. Piękne, stonowane kolory. Bardzo dobra konsystencja, świetnie trzymające się kartki, nierozlewające się. Polecam dla każdego dziecka. Wiadomo, że to świetny sposób na rozwój kreatywności dziecka. Farby są z firmy Strigo, która ma bogatą ofertę. U nas prócz malunków farbami, został ozdobiony dinozaur. Malowanie takimi farbami, to sama przyjemność.

Marka Strigo oferuje również pędzle w kilku rozmiarach, które są świetnym uzupełnieniem farb. To świetne pędzle, z bardzo dobrym włosiem, które się nie rozłazi, ładnie maluje, pozwalając na precyzyjne ruchy.

Na uwagę zasługują nożyczki, bardzo dobrze dopasowane do malutkich rączek, zaokrąglone, czyli pozbawione ryzyka wbicia się w skórę.

Jest też coś w sam raz dla mnie J. Zachwycający i wspaniały kołonotatnik Pukka Pad. Jest genialny! Bardzo mi się podoba i te kolory, w których można go kupić. Prócz normalnych stron do notowania znajdują się sztywne, foliowe koszulki. Świetna sprawa do przechowywania karteczek, notateczek itp. Bardzo mi się to spodobało. Bo przecież możemy zapisać coś ważnego na paragonie, który trzeba gdzieś przechować i nie zgubić.

Nie byłabym też typową kobietą, gdybym nie odmówiła sobie gadżetu w postaci piórnika J, tak piórnika, cukierkowego, serduszkowego i z brokatem J. Jest przesłodki, każda dziewczynka będzie szczęśliwa podsiadając takie cudo. Piórnik pochodzi również od Strigo.

Jeżeli szukacie dobrych jakościowo produktów w rozsądnych cenach zachęcam do zakupu przez internet, na stronie http://www.mocpisania.pl/. Ja nie raz tam się znajdę i skorzystam z bogatej oferty. Nie sztuką jest kupić coś, co się później do niczego nie nadaje. Jak mówią panie w przedszkolu, rodzice kupią dzieciom farby, ale wszystkie malują jednymi, które są odpowiednie, da się nimi stworzyć rysunek. Ja już powolutku będę kompletowała wyprawkę dzieciaków do szkoły, a i w domu niech wykażą się kreatywnością, niech tworzą dzieła. O siebie tez oczywiście zadbam ;).

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *