,,Śledztwa Enoli Holmes. Tajemnica białych maków. Tom 3”

Postać Enoli Holmes jest nam znana od pewnego czasu, zarówno z komiksów od Wydawnictwa Egmont, jak i z wersji filmowej, o tej bohaterce.

Od niedawna dostępna jest kolejna część opowieści o tej niezwykłe dziewczynie pt.: ,,Śledztwa Enoli Holmes. Tajemnica białych maków. Tom 3”.

Komiks przestawiony jest bardzo kolorowo, niemalże słodko, bohaterów charakteryzują drobne twarze i duże oczy, bardzo emocjonalne.

Enola dowiaduje się, że zaginął Doktor Watson – przyjaciel jej brata Sherlocka Holmesa. Postawia sobie za cel rozwiązanie tej zagadki, oczywiście, aby móc działać jawnie, musi się przebrać. Żeby brat jej nie rozpoznał postanawia stać się prawdziwą damą. Trafia do sklepu z przebraniami, nawet nie zdając sobie sprawy z tego, jak jest blisko rozwiązania zagadki. W domu Doktora Watsona znajduje bukiet kwiatów, znając mowę kwiatów rozszyfrowuje ukrytą w nich wiadomość.

„Śledztwa Enoli Holmes. Tajemnica białych maków” świetnie napisana historia, która zachwyci młodszych, jak i starszych czytelników. Oczywiście nie jest problemem jeżeli ktoś wcześniej nie przeczytał poprzednich części. To opowieść o sile, odwadze, ale i buncie oraz przeciwstawianiu się narzuconym zasadom.

https://egmont.pl/Sledztwa-Enoli-Holmes.-Tajemnica-bialych-makow.-Tom-3,36385817,p.html

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *