Nawet nie wiesz jak bardzo Cię kocham

Pierwszy raz widziałam tą bajkę w telewizji. Cudowna, piękna, ciepła, o miłości rodzicielskiej i miłości dziecka. To historia o rodzinie zajęcy: Małym Brązowym Zajączku oraz jego tacie Dużym Zającu.

Bardzo chciałam abyśmy stali się posiadaczami książkowego wydania tej historii. Jak bardzo się ucieszyłam, gdy ruszył dodruk tej opowieści.

„Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham”

Ta książka w cudowny sposób uczy dzieci, jak mówić o swoich emocjach.

Bohaterami jest tata i synek. Mały Brązowy Zajączek, zanim położy się spać, zadaje pytanie tacie, czy wie, jak bardzo go kocha. Tata zawsze chce się tego dowiedzieć, jak i okazać to samo synkowi. Jak bardzo kochamy? Przeczytajcie z dziećmi ta książkę.

To wspaniała, mądra, ciepła, poruszająca, wesoła opowieść o rodzicielstwie oraz więzi istniejąca między ojcem i synem. Wspaniały tekst wzbogacony został o  piękne i delikatne ilustracje. To książka idealna do czytania przed snem.

Polecamy!!!!

Comments

  1. Marlena H.

    Ta książka jest cudowna. My na początku zapoznali my się z serialem animowanym. Cięższe się, ze mamy książkę i liczę, zmże uda nam się zebrać inne tytuły, bo widziałem, ze są z portami roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *