Rysowanie krok po kroku – Wydawnictwo Wilga

Rysować, ach jakże ja bym chciała potrafić to robić. W dzieciństwie i owszem, rysowałam i to całkiem sporo. Teraz jednak już mi to nie wychodzi. Moje dzieci też bardzo lubią rysować i dlatego uważam, że warto ich wspierać w tym hobby. Wydawnictwo Wilga wydała dwie świetne książeczki, gdzie można krok po kroku, uczyć się rysować zwierzęta, postaci z bajek, przedmioty.

 

„Rysowanie krok po kroku. Koty, żaby i inne zwierzęta”

(Tu)

Ta pozycja jest idealna dla każdego, kto lubi zwierzęta, więc dla nas wręcz trafia w punkt. Proste ale świetne ilustracje zwierząt, jak kota, psa, itd.

Można nauczyć się rysować prawie 40 zwierzaków, począwszy od ssaków, przez ptaki, gady, płazy i owady.

„Krok po kroku. Smoki, roboty i inne różności” 

(Tu

Ta książeczka daje możliwość nauki rysowania postaci, również tych bajkowych. To, co jest numerem jeden u moich chłopców, to rakieta, którą nawet robili z butelek plastikowych.

To genialne propozycje dla każdego, dużego i małego, kto lubi rysować i udoskonalać tą sztukę. Świetna zabawa, dająca spora dawkę radości. Na okres wakacyjny, czas zabaw – świetny przewodnik. Czasem nie wiemy, co wymyślić, aby dziecko się nie nudziło. To propozycja łącząca przyjemne z pożytecznym

Comments

  1. Dana

    Fajna ta książeczka, taki poradnik krok po kroku, ładnie wydany, rysunki zabawne, przyjemne w odbiorze. Dzieci będą miały przy niej sporo frajdy 🙂

  2. Gosia Ostrowska

    Te książeczki sa genialne. Myślę że sie na nie skuszę. Nie potrafię rysować a WC az słyszę pytania, mamus jak narysować żabę itp. 😉 Bardzo zazdroszczę tym utalentowanym, którzy umieją ładnie rysować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *