Naprzód – książka o braterskiej sile

„Naprzód” to najnowsza książka z serii Kocham ten film od Wydawnictwa Egmont. Oparta została na najnowszej animacji Disney Pożar, która niebawem pojawi się w kinach.

Jest to historia o dwóch braciach, którzy są elfami, Bogdan i Jan Mrugacz. W kręgu zainteresowań Bogdana jest magia, kiedyś stosowana w życiu codziennym, dzisiaj zastąpiona nowoczesną technologią. Jan właśnie kończy 16 lat, ale ten dzień nie jest dla niego szczęśliwy. Mama nie daje mu spokoju, do domu przychodzi jej partner, a na koniec, przez przypadek, Bogdan drze bluzę Jana, stanowiącą jedyną pamiątkę po ojcu, który zmarł, zanim ten przyszedł na świat.

Młody elf nigdy nie poznał swego ojca, ale tęskni za nim bardzo, słucha starych nagrań i marzy żeby móc z nim choć chwilę porozmawiać. Jak się okazuje, tata zostawił synom niezwykły prezent, jest tylko jeden warunek jego otwarcia, obaj synowie muszą mieć skończone szesnaście lat, a że tak się właśnie dzieje mama przekazuje im magiczny przedmiot oraz kartkę z zaklęciem mogącym przywróci tatę do świata żywych na jeden dzień i jedną noc. Niemożliwe? Wcale nie, pojawia się tata tylko tak niefortunnie, bo od pasa w dół. Dlaczego tak się stało? Wspólnie wyruszają w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż w poszukiwaniu nowego Kryształu Feniksa, aby móc jeszcze raz użyć zaklęcia przed zachodem słońca? Czego dowiedzą się o sobie?

„Naprzód” to wspaniała, magiczna historia o sile braterskiej miłości, przyjaźni i zaufaniu. Aż jestem ciekawa wersji kinowej.

Książkę kupicie  TUTAJ

Comments

  1. Marlena H.

    Mamy tę książkę. Czytałam synkowi. Chcieliśmy też pójść na bajkę do kina. Teraz to raczej nie możliwe, jednak animacja nas bardzo zainteresowała

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *