Wczoraj wróciliśmy z Łodzi. Oj, działo się,
działo. See Bloggers to było coś! Super ludzie, atmosfera i cała oprawa
sprawiły, że przeżyliśmy niezapomniane chwile. Piszę my, gdyż byłam tam z moim
mężem. Czas spędzaliśmy wspólnie z Urodzianka.pl i jej druga połową. Było
super!!
działo. See Bloggers to było coś! Super ludzie, atmosfera i cała oprawa
sprawiły, że przeżyliśmy niezapomniane chwile. Piszę my, gdyż byłam tam z moim
mężem. Czas spędzaliśmy wspólnie z Urodzianka.pl i jej druga połową. Było
super!!
Dwa dni minęły jak jedna chwila. Ani na
moment nie usiedliśmy bezczynnie. Pierwszy dzień, tj. 8 czerwca rozpoczęliśmy otwarciem
imprezy przez prezydent miasta Hannę Zdanowską, później chwila na zapoznanie
się z topografią i rozmieszczeniem poszczególnych stoisk, lokalizacji i moje
pierwsze warsztaty – Bądź sobą! Warsztaty z marką bonprix i Macademian Girl. To
było moje marzenie – poznanie Macademian Girl. Jako jedna z piętnastu osób
dostałam się na warsztaty. Niemalże drżąc z emocji usiadłam na wprost Tamary,
która przeprowadziła naprawdę interesujący wykład. To ewidentnie osoba pełna pasji
i zapału do tego, co robi. Bardzo jestem zadowolona z tego spotkania!
moment nie usiedliśmy bezczynnie. Pierwszy dzień, tj. 8 czerwca rozpoczęliśmy otwarciem
imprezy przez prezydent miasta Hannę Zdanowską, później chwila na zapoznanie
się z topografią i rozmieszczeniem poszczególnych stoisk, lokalizacji i moje
pierwsze warsztaty – Bądź sobą! Warsztaty z marką bonprix i Macademian Girl. To
było moje marzenie – poznanie Macademian Girl. Jako jedna z piętnastu osób
dostałam się na warsztaty. Niemalże drżąc z emocji usiadłam na wprost Tamary,
która przeprowadziła naprawdę interesujący wykład. To ewidentnie osoba pełna pasji
i zapału do tego, co robi. Bardzo jestem zadowolona z tego spotkania!
Kolejne warsztaty to Make-up Lab – All about
colors – Anna Mucha International MakeUp Master (INGRID Cosmetics). Rewelacja!
Prócz przydatnych informacji było nam dane własnoręcznie wykonać błyszczyk do ust, wedle naszego pomysłu i
fantazji. Bardzo mi się to podobało. Oczywiście wykonałam błyszczyk w moim
ulubionym kolorze.
colors – Anna Mucha International MakeUp Master (INGRID Cosmetics). Rewelacja!
Prócz przydatnych informacji było nam dane własnoręcznie wykonać błyszczyk do ust, wedle naszego pomysłu i
fantazji. Bardzo mi się to podobało. Oczywiście wykonałam błyszczyk w moim
ulubionym kolorze.
Trzeci warsztat, w którym uczestniczyłam odbył
z marką Oriflame – Idealny Selfie make-up
– Sylwia Sajchta. Było to bardzo pouczające spotkanie. Ochotniczka była malowana
przez specjalistkę – makijażystkę. Krok po kroku mogłyśmy obserwować w jaki
sposób mamy wykonać idealny makijaż.
z marką Oriflame – Idealny Selfie make-up
– Sylwia Sajchta. Było to bardzo pouczające spotkanie. Ochotniczka była malowana
przez specjalistkę – makijażystkę. Krok po kroku mogłyśmy obserwować w jaki
sposób mamy wykonać idealny makijaż.
Ostatni warsztat w jakim uczestniczyłam
tego dnia była Psychologia hejtu,
prowadzony przez Mateusza Grzesiaka. Genialne! To człowiek z pasją ogromną wiedzą oraz praktyką. Bardzo
pouczające spotkanie, dające sporo do myślenia. Naprawdę wiele z niego wyniosłam.
tego dnia była Psychologia hejtu,
prowadzony przez Mateusza Grzesiaka. Genialne! To człowiek z pasją ogromną wiedzą oraz praktyką. Bardzo
pouczające spotkanie, dające sporo do myślenia. Naprawdę wiele z niego wyniosłam.
Dnia następnego uczestniczyłam w kolejnych trzech
warsztatach. Pierwszy – Jak silny jest rynek kosmetyczny w Polsce? – Magdalena
Malaczyńska (Indigo). Bardzo konkretny i rzeczowy przekaz szefowej marki Indigo.
Po tym spotkaniu postanowiłam, że muszę rozwinąć się w obszarze beauty, bo na
prawdę warto.
warsztatach. Pierwszy – Jak silny jest rynek kosmetyczny w Polsce? – Magdalena
Malaczyńska (Indigo). Bardzo konkretny i rzeczowy przekaz szefowej marki Indigo.
Po tym spotkaniu postanowiłam, że muszę rozwinąć się w obszarze beauty, bo na
prawdę warto.
Kolejny wykład to Dowiedz się wszystkiego o
ziołowej pielęgnacji – Kosmetyki DLA z pasjonatkami natury. Wiedza na temat
roślin, ich działania, sposobów
stosowania mnie powaliła. Bardzo bliskie memu sercu stały się kosmetyki naturalne, napary
roślinne. Spotkanie było genialne! Poza
tym robiliśmy własny płyn do zmywania makijaży oraz krem. Podobało mi się to
bardzo!
ziołowej pielęgnacji – Kosmetyki DLA z pasjonatkami natury. Wiedza na temat
roślin, ich działania, sposobów
stosowania mnie powaliła. Bardzo bliskie memu sercu stały się kosmetyki naturalne, napary
roślinne. Spotkanie było genialne! Poza
tym robiliśmy własny płyn do zmywania makijaży oraz krem. Podobało mi się to
bardzo!
Ostatni warsztat, w którym uczestniczyłam to
był Kobiety w podróży. Na prawdę bardzo interesujące i przydatne wskazówki,
doświadczenia, którymi podzieliły się prelegentki.
był Kobiety w podróży. Na prawdę bardzo interesujące i przydatne wskazówki,
doświadczenia, którymi podzieliły się prelegentki.
Poza warsztatami uczestniczyliśmy również w wykładach. Mojemu mężowi najbardziej
podobał się wywiad z Miśkiem Koterskim i stwierdzenia, że ma czarny pas w
gotowaniu, gdyż zabija po pierwszym daniu J. Siostry
Bohosiewicz oraz Lara Gessler, Maryla Rodowicz i wielu innych cudownych ludzi
mówiło o swoich doświadczeniach z social media, o sobie i otaczającym ich
świecie.
podobał się wywiad z Miśkiem Koterskim i stwierdzenia, że ma czarny pas w
gotowaniu, gdyż zabija po pierwszym daniu J. Siostry
Bohosiewicz oraz Lara Gessler, Maryla Rodowicz i wielu innych cudownych ludzi
mówiło o swoich doświadczeniach z social media, o sobie i otaczającym ich
świecie.
Wszystko było super interesujące i bardzo pouczające, bo przecież jak już to
trzeba uczyć się od najlepszych.
trzeba uczyć się od najlepszych.
Oczywiście w sobotę, w godzinach wieczornych odbyła się Gala Hasztagów oraz after party,
na którym występowali Natalia Kukulska oraz Nick Sincler, z którym udało nam się
sfotografować – super wyluzowany i wesoły człowiek. Bawiliśmy się wyśmienicie, prawie do samego końca imprezy.
na którym występowali Natalia Kukulska oraz Nick Sincler, z którym udało nam się
sfotografować – super wyluzowany i wesoły człowiek. Bawiliśmy się wyśmienicie, prawie do samego końca imprezy.
Wspominałam na początku o stoiskach, a było w
czym wybierać. Odwiedziliśmy każde. Zarówno Ingrid Cosmetics, Kosmetyki DLA, Natura
Siberica, Oriflame, Apis, PSOR, Pampers, Mamut, Kotanyi, Słoneczna Tłocznia, Swiss,
Dilmah, Milzu, Staropoloanka i wiele innych.
czym wybierać. Odwiedziliśmy każde. Zarówno Ingrid Cosmetics, Kosmetyki DLA, Natura
Siberica, Oriflame, Apis, PSOR, Pampers, Mamut, Kotanyi, Słoneczna Tłocznia, Swiss,
Dilmah, Milzu, Staropoloanka i wiele innych.
Nie omieszkałam skorzystać z usługi, jaką
oferował Digital Knowlege Village.
oferował Digital Knowlege Village.
Reasumując, to było fantastyczne wydarzenie,
które prócz świetnej zabawy, wspólnych chwil sporo nas nauczyło, dało tematy do
przemyśleń i przyszłej pracy.
które prócz świetnej zabawy, wspólnych chwil sporo nas nauczyło, dało tematy do
przemyśleń i przyszłej pracy.
Mam nadzieję, że za rok również będę w nim
uczestniczyła.
uczestniczyła.
#seebloggerslodz2019







































































Comments
Super, że tak miło oceniasz wydarzenie. Dziś wiele o nim czytam i słucham, opinie są skrajne
Author
Myślę, że to zależy czego ktoś oczekiwał. Ja uczestniczyłam w wielu warsztatach, niektórym się to nie udało, więc może stąd to niezadowolenie.
Nie chodzi o niezadowolenie związane z warsztatami a o osoby i ich zachowanie
Author
A to ja się nie zetknęłam z kimś, kto byłby niemiły. NA warsztatach sobie pomagałyśmy, gdy prosiłam kogoś o fotkę, nikt nie robił problemów i ogólnie było ok.
Trafiłaś na dobre osoby. Słyszałam, że wiele osób było fałszywych i tylko innych obgadywali
fajnie, że Ci się podobało! 🙂
Author
Można było spotkać ludzi z taką pasją jak moja 😊
Naprawdę Ci sie podobało? Nie bylam ale opinie ktore slyszlam są dość straszne….
Author
Podobało mi się i sporo wyniosłam z See. Nauczyłam się i zdobyłam większa pewność, że to co robię, jest warte mojego czasu.
Nigdy nie brałam udziału w takich warsztatach. Różne opinie słyszałam i kiedyś na pewno na poważnie rozważę udział. Cieszę się, że jesteś zadowolona, to najważniejsze. Dla mnie to też jakaś wskazówka. Pozdrawiam!
Author
Nie wiem, co nie podobało się innym, dla mnie było świetnie.
Wspomnienia, wspomnienia. Niestety termin mi nie odpowiadał, bo wstępnie też planowałam się pojawić. Z tego co piszesz sporo ciekawych osób i warsztatów. A wiesz co najbardziej rzuca się w oczy na zdjęciach? Celebryci? Nie… Twoje dłuuuuugie włosy!
Author
😀 dzięki 🙂
Jaki warkocz 😍😍😍😍
Szkoda, że nie wiedziałam wcześniej o tej imprezie.
Jestem z Łodzi, więc mam rzut beretem.
Na drugi rok będę musiała o niej pamiętać.
Author
Koniecznie 🙂
Ciekawe wydarzenie! Nigdy w takim nie uczestniczylam ale często je podglądam na instagramie 🙂
W tym roku nie byłam – trochę żałuję, ale akurat mieliśmy wesele znajomych i inne plany. Za rok mam nadzieję znów się pojawić 🙂
Byłam kiedyś na jednej z edycji i było fajnie ale już nie ciągnie mnie na takie wydarzenia
Bardzo interesujące wydarzenie. Fajnie móc uczestniczyć w tak fajnej imprezie 🙂
Kurcze, zawsze gdy jest tego typu wydarzenie, to ja nie mam czasu. Mam nadzieję, że w przyszłym roku uda mi się wybrać!
Ciekawe i wartościowe spotkania.
Bardzo dobra inicjatywa – dużo inspiracji i konkretnej motywacji do działania a także szansa na spotkanie się z osobami, które o blogowaniu wiedzą bardzo dużo. W 2019 roku wydarzenie odbyło się w Łodzi. Mam nadzieję, że uda mi się być na kolejnym spotkaniu.
Też tam byłam 😀
Świetna impreza dla blogerów i ludzi, którzy działają w sieci.
ciekawe wydarzenie
Świetnie że byliście, niezapomnniane wspomnienia!
Wow!zazdroszczę! Moze też mi się kiedyś uda wybrać 🙂
Świetna akcja! Jednak słyszałam negatywne opinie o tym wydarzeniu.
Widać, że działo się dużo! A Tamara jak zwykle wyglądała zjawiskowo.
Byłam w Poznianiu na ILP, byłam też teraz na See Bloggres. Dla mnie Poznań wymiata. Wyniosłam z ILP dużo więcej wiedzy.
jak ja wam zazdroszczę tych spotkań
Przyznam, że nie pociągają mnie tego typu spotkania, ale najważniejsze, że Tobie się podobało. 🙂
Byłam na See Bloggers w tym roku po raz trzeci. Zdecydowanie było najlepiej ze wszystkich edycji <3
Może i ja kiedyś się tam pojawię.
udany wyjazd! super
Extra spotkanie jak widzę na zdjęciach 🙂
Ładnie wyszłaś w tej czerwonej sukience, tak w ogóle to lubię takie 🙂
Dzięki Tobie, a w zasadzie przez Ciebie, właśnie bardzo pożałowałam, że mnie tam zabrakło 😉
allergy over the counter drugs allergy pills for rash best nighttime medicine for allergies