See Bloggers Łódź 2019 – moje wspomnienie na gorąco

Wczoraj wróciliśmy z Łodzi. Oj, działo się,
działo. See Bloggers to było coś! Super ludzie, atmosfera i cała oprawa
sprawiły, że przeżyliśmy niezapomniane chwile. Piszę my, gdyż byłam tam z moim
mężem. Czas spędzaliśmy wspólnie z Urodzianka.pl i jej druga połową. Było
super!!

Dwa dni minęły jak jedna chwila. Ani na
moment nie usiedliśmy bezczynnie. Pierwszy dzień, tj. 8 czerwca rozpoczęliśmy otwarciem
imprezy przez prezydent miasta Hannę Zdanowską, później chwila na zapoznanie
się z topografią i rozmieszczeniem poszczególnych stoisk, lokalizacji i moje
pierwsze warsztaty – Bądź sobą! Warsztaty z marką bonprix i Macademian Girl. To
było moje marzenie – poznanie Macademian Girl. Jako jedna z piętnastu osób
dostałam się na warsztaty. Niemalże drżąc z emocji usiadłam na wprost Tamary,
która przeprowadziła naprawdę interesujący wykład. To ewidentnie osoba pełna pasji
i zapału do tego, co robi. Bardzo jestem zadowolona z tego spotkania!
Kolejne warsztaty to Make-up Lab – All about
colors – Anna Mucha International MakeUp Master (INGRID Cosmetics). Rewelacja!
Prócz przydatnych informacji było nam dane własnoręcznie wykonać  błyszczyk do ust, wedle naszego pomysłu i
fantazji. Bardzo mi się to podobało. Oczywiście wykonałam błyszczyk w moim
ulubionym kolorze.



Trzeci warsztat, w którym uczestniczyłam odbył
z marką  Oriflame – Idealny Selfie make-up
– Sylwia Sajchta. Było to bardzo pouczające spotkanie. Ochotniczka była malowana
przez specjalistkę – makijażystkę. Krok po kroku mogłyśmy obserwować w jaki
sposób mamy wykonać idealny makijaż.



Ostatni warsztat w jakim uczestniczyłam
tego  dnia była Psychologia hejtu,
prowadzony przez Mateusza Grzesiaka. Genialne! To człowiek z pasją  ogromną wiedzą oraz praktyką. Bardzo
pouczające spotkanie, dające sporo do myślenia. Naprawdę wiele z niego  wyniosłam.

Dnia następnego uczestniczyłam w kolejnych trzech
warsztatach. Pierwszy – Jak silny jest rynek kosmetyczny w Polsce? – Magdalena
Malaczyńska (Indigo). Bardzo konkretny i rzeczowy przekaz szefowej marki Indigo.
Po tym spotkaniu postanowiłam, że muszę rozwinąć się w obszarze beauty, bo na
prawdę warto.

Kolejny wykład to Dowiedz się wszystkiego o
ziołowej pielęgnacji – Kosmetyki DLA z pasjonatkami natury. Wiedza na temat
roślin, ich  działania, sposobów
stosowania mnie powaliła. Bardzo bliskie memu sercu  stały się kosmetyki naturalne, napary
roślinne. Spotkanie  było genialne! Poza
tym robiliśmy własny płyn do zmywania makijaży oraz krem. Podobało mi się to
bardzo!

Ostatni warsztat, w którym uczestniczyłam to
był Kobiety w podróży. Na  prawdę bardzo  interesujące i przydatne wskazówki,
doświadczenia, którymi podzieliły się prelegentki.

Poza warsztatami uczestniczyliśmy również  w wykładach. Mojemu mężowi najbardziej
podobał się wywiad z Miśkiem Koterskim i stwierdzenia, że ma czarny pas w
gotowaniu, gdyż zabija po pierwszym daniu
J. Siostry
Bohosiewicz oraz Lara Gessler, Maryla Rodowicz i wielu innych cudownych ludzi
mówiło o swoich doświadczeniach z social media, o sobie i otaczającym ich
świecie.

Wszystko było super interesujące  i bardzo pouczające, bo przecież jak już to
trzeba uczyć się od najlepszych.

Oczywiście w sobotę, w godzinach wieczornych  odbyła się Gala Hasztagów oraz after party,
na którym występowali Natalia Kukulska oraz Nick Sincler, z którym udało nam się
sfotografować – super wyluzowany i wesoły człowiek. Bawiliśmy się
  wyśmienicie, prawie do samego  końca imprezy.

Wspominałam na początku o stoiskach, a było w
czym wybierać. Odwiedziliśmy każde. Zarówno Ingrid Cosmetics, Kosmetyki DLA, Natura
Siberica, Oriflame, Apis, PSOR, Pampers, Mamut, Kotanyi, Słoneczna Tłocznia, Swiss,
Dilmah, Milzu, Staropoloanka i wiele innych.

Nie omieszkałam skorzystać z usługi, jaką
oferował Digital Knowlege Village.

Reasumując, to było fantastyczne wydarzenie,
które prócz świetnej zabawy, wspólnych chwil sporo nas nauczyło, dało tematy do
przemyśleń i przyszłej pracy.

Mam nadzieję, że za rok również będę w nim
uczestniczyła.

#seebloggerslodz2019

Comments

    1. Post
      Author
    2. Post
      Author
      Swiat Toli

      A to ja się nie zetknęłam z kimś, kto byłby niemiły. NA warsztatach sobie pomagałyśmy, gdy prosiłam kogoś o fotkę, nikt nie robił problemów i ogólnie było ok.

    1. Post
      Author
    1. Post
      Author
  1. Justyna Dąbek

    Nigdy nie brałam udziału w takich warsztatach. Różne opinie słyszałam i kiedyś na pewno na poważnie rozważę udział. Cieszę się, że jesteś zadowolona, to najważniejsze. Dla mnie to też jakaś wskazówka. Pozdrawiam!

    1. Post
      Author
  2. Żaneta

    Wspomnienia, wspomnienia. Niestety termin mi nie odpowiadał, bo wstępnie też planowałam się pojawić. Z tego co piszesz sporo ciekawych osób i warsztatów. A wiesz co najbardziej rzuca się w oczy na zdjęciach? Celebryci? Nie… Twoje dłuuuuugie włosy!

    1. Post
      Author
  3. Miszczunio

    Jaki warkocz 😍😍😍😍
    Szkoda, że nie wiedziałam wcześniej o tej imprezie.
    Jestem z Łodzi, więc mam rzut beretem.
    Na drugi rok będę musiała o niej pamiętać.

    1. Post
      Author
  4. Magdalena (English4work)

    Bardzo dobra inicjatywa – dużo inspiracji i konkretnej motywacji do działania a także szansa na spotkanie się z osobami, które o blogowaniu wiedzą bardzo dużo. W 2019 roku wydarzenie odbyło się w Łodzi. Mam nadzieję, że uda mi się być na kolejnym spotkaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *