Fabryka Formy – zabezpieczenia :)

Zapomniałam napisać jakie są
zabezpieczenia w Fabryce Formy, gdzie chodzę na siłownię. Aby wejść należy przy
bramce przytknąć kartę – nic niezwykłego – ale i palec
J. Tak,
dokładnie, podczas podpisania umowy zbierane są odciski palców
J. Lepsze
zabezpieczenia niż w banku. Jeszcze miałam zrobione zdjęcie do bazy. Już się
obawiałam, że będę miała sczytywaną siatkówkę
J.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *