Nocne czuwanie i kwiaty w donicach

Coś się ostatnio ociągam z pisaniem. Jakoś
czas tak szybko mija. Dzisiaj moi chłopcy postanowili wybrać nocne czuwanie. Po
co spać. Chyba mają skok rozwojowy
J. Jeden synek sobie po prostu gadał.
Czekam na nowy sezon Walking Dead bo
nic ciekawego nie ma do obejrzenia. Oczywiście czekam również na Słodkie
kłamstewka.

Niedawno kupiliśmy w markecie
przecenione krzaczki i kwiaty. Koniec sezonu dlatego tańsze a i tak większość
sadzi się na jesień. Tak się zastanawiałam, czytałam i większość pozostanie
wsadzone w donicach. Łatwiej będzie utrzymać je przy życiu. Bez problemu będę
mogła utrzymać właściwą wilgotność ziemi bo do ogródka można lać i lać wody a i
tak sucho. Mam wizję mojego ogrodu na przyszły rok
J.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *