A, jeszcze zapomniała napisać, że
dostaliśmy smsem potwierdzenie zapisu internetowego dawców szpiku. Teraz czekamy
na pakiet rejestracyjny. Fajnie byłoby móc komuś uratować życie. Nigdy nie
zrobiłam niczego wielkiego a to byłaby duża sprawa.
dostaliśmy smsem potwierdzenie zapisu internetowego dawców szpiku. Teraz czekamy
na pakiet rejestracyjny. Fajnie byłoby móc komuś uratować życie. Nigdy nie
zrobiłam niczego wielkiego a to byłaby duża sprawa.


