Niedługo będziemy mogli być dawcami szpiku

A, jeszcze zapomniała napisać, że
dostaliśmy smsem potwierdzenie zapisu internetowego dawców szpiku. Teraz czekamy
na pakiet rejestracyjny. Fajnie byłoby móc komuś uratować życie. Nigdy nie
zrobiłam niczego wielkiego a to byłaby duża sprawa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *