Nic nowego

Puściłam dzieciom Teletubisie i chyba
mój jeden syn się wystraszył. Myślałam, że to super bajka dla dzieci a moje
chłopaki wolą polskie piosenki o jagódkach, krasnoludkach i żabce.

Jeden z moich synów ostatnio ma fochy
na jedzenie. Nie chce jeść i już. Muszę się z nim szarpać żeby coś zjadł. Wczoraj
skutkował sposób na wilgotną chusteczkę. Przecierając twarz powodowałam
otwieranie ust. Dzisiaj już to nie skutkowało. Pierwsza łyżeczka kaszki została
machnięta ręką i tylko się rozprysnęła na fioletowym dywanie. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *