Hania Humorek ogłasza niepodległość, W osiem i pół dnia dookoła świata. Hania Humorek

O losach, przygodach i przeżyciach Hani Humorek, mogliście nie raz przeczytać na moim blogu. Dzisiaj kolejne dwie książki, które mam nadzieję, również i Wam przypadną do gustu.

Hania Humorek ogłasza niepodległość

Również i w tej książce spotkamy całe mnóstwo pomysłów Hani, z którą nigdy nie można się nudzić. Hania Humorek poznała historię rewolucji amerykańskiej i postanawia, że należy się jej więcej wolności i niepodległości. Już nie dla niej polecenia ze strony rodziców, czy uprzykrzony, młodszy brat. Natchniona ostatnią wycieczką postanawia wprowadzić nowo obowiązujące zasady, ale czy wszystkim spodobają się jej pomysły? Czy dopnie swego i przeforsuje swój pomysł? Czy jak zwykle wpakuje się w tarapaty?

 W osiem i pół dnia dookoła świata. Hania Humorek

Czy jest możliwe, żeby dwie, zupełnie obce sobie osoby, nie różniły się od siebie i to pod każdym względem? Otóż jest to możliwe. Hania była jedyna w swoim rodzaju, niezwykła, wyjątkowa aż do dnia, w którym poznaje pewną dziewczynkę. Mania Pisania, okazała się być taką sama jak Hania. Co z tym zrobi nasza bohaterka. Czy Mania zostanie jej najlepszą przyjaciółką, a może będzie jej największym wrogiem? Czy Hania będzie potrafiła pogodzić rozrywkę i czas wolny ze szkolnym projektem? Co powiedzą jej przyjaciele? Czy będą na nią źli? Czy jej wybaczą?

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *