Mój "piękny" ogród

Poszliśmy po całości. Wycinka pełną parą. Teren, gdzie ma być trawa, wygląda jak pobojowisko. Ten trawnik mnie wykonczy a jeszcze go nie ma.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *