Mezoterapia bezigłowa – Garett Beauty Fresh Skin

O cerę, zwłaszcza skórę twarzy trzeba dbać w każdym wieku. Jednak nastolatki nie borykają się z takimi problemami jak trzydziestolatki, czterdziestolatki itd. Ostatnie czasy, brak dostępu do kosmetyczek oraz wzrost cen usług pokazały, jak dobrze mieć we własnym zakresie „pomoce” wspierające nasze odmładzanie. Niedawno odkryłam mezoterapię bezigłową. Jakoś igły wbijane w twarz mnie nie przekonują do siebie. Jest to dla mnie nowość, bo nigdy czegoś takiego nie próbowałam.

Urządzenie zamówiłam na stronie Garett Electronics. Przesyłka dotarła wręcz expressowo i wszystko było dobrze zabezpieczone. Samo urządzenie zapakowane było w czarne opakowanie wraz z logo marki. Wewnątrz, prócz samego urządzenia, znalazł się kabel USB do ładowania, nakładka magnetyczna do mocowania wacików kosmetycznych oraz instrukcja obsługi.

Samo urządzenie jest niewielkich rozmiarów, poręczne, widać, że zaprojektowane z myślą o ergonomii podczas użytkowania. Może zatem być wykorzystywane w domu, jak i podczas wyjazdy, gdyż nie zajmuje wiele miejsca. Sama biało – czarno – srebra obudowa wygląda bardzo elegancko i luksusowo. Urządzenie składa się z: głowicy masującej, magnetycznej nasadki, pielęgnacyjnej lampy kosmetycznej, wyświetlacza LCD, włącznika i wyłącznika, przycisku lampy kosmetycznej, pola indukcyjnego oraz portu Micro USB. Moc produktu to 2,5W, a czas całkowitego ładowania 90 minut. Urządzenie podczas pracy wydaje z siebie cichy dźwięk.

Urządzenie do mezoterapii bezigłowej Glamour Fresh Skin pracuje w trzech trybach:

  • tryb podgrzewania (HOT) – ma za zadanie oczyszczenie skóry, porów, również z makijażu. To ostatni mnie po prostu zachwyca, bo wiem, że wreszcie dobrze i całkowicie usuwam makijaż. Użycie jest bardzo proste, wystarczy zdjąć magnetyczną nasadkę, założyć na urządzenie wacik nasączony płynem do demakijażu i ponownie nałożyć na urządzenie nasadkę. Aby uruchomić tryb HOT należy przytrzymać przycisk włącznika przez dwie sekundy. Przytrzymując obszar pola indukcyjnego dłonią, następuje uruchomienie urządzenia. Można przystąpić do oczyszczania twarzy,

 

  • tryb wibracyjny z elektrostymulacją (EMS) – dzięki niemu skóra staje się napięta, bardziej elastyczna, poprawia się jej metabolizm. Aby przystąpić do tego trybu należy dobrze oczyścić skórę twarzy. Włącznik pozwala ustawić tryb EMS dopasowując wszystko do siebie. Również i w tym przypadku przytrzymujemy dłonią pole indukcyjne, co uruchamia urządzenie. Głowicą należy poruszać od wewnątrz na zewnątrz i od dołu do góry co daje gwarancję lepszego efektu,

 

  • tryb wibracyjno-podgrzewający (EMS+HOT) jest połączeniem pierwszego i drugiego trybu, ma na celu poprawę wchłaniania kosmetyków. Przed zabiegiem oczyszczamy twarz i nakładamy na nią odpowiedni preparat. Urządzenie uruchamiamy za pomocą przycisku, a na wyświetlaczu wyświetla się EMS i HOT. Należy wybrać jeden z trybów pielęgnacji lampą kosmetyczną. Uruchamiamy urządzenie jak poprzednio. Podobnie jak powyżej należy poruszać głowicą od wewnątrz na zewnątrz i od dołu do góry.

Lampa kosmetyczna

Urządzenie zawiera lampę kosmetyczną i tutaj są również trzy tryby.

R – czerwony; tryb wybielający oraz odnawiający skórę, zmniejsza pory,

G – zielony; tryb rozjaśnianiający skórę.

B – niebieski; wpływa na produkcję sebum, idealny do walki z trądzikiem, bo tryb ten go zwalcza, eliminując bakterie.

Reasumując, urządzenie świetnie oczyszcza skórę twarzy, zwiększa wchłanianie substancji zawartych w kosmetykach, ujędrniając ją i odmładzając. No i dodatkowo usuwa problemy skórne. Idealny do domowego użytku!!!

Uwaga!!!

Z hasłem SWIATTOLI20, otrzymasz 20% zniżki na wszystkie nieprzecenione produkty znajdujące się na stronie Garett Electronics. Promocja trwa do końca wakacji.

 

 

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *