Pan Magiczny Ratuje Święta – recenzja

W ostatnią niedzielę uczestniczyliśmy w przedstawieniu iluzjonistycznym pt.: „Pan Magiczny Ratuje Święta”. Był to naprawdę ciekawy i niesamowity spektakl z całą masą sztuczek magicznych. Wszystko działo się na żywo z jednoczesną interakcją uczestników. Dzieci, znajdujące się po drugiej stronie monitora miały możliwość czynnego udziału w wykonywaniu zadań. Pan Magiczny wspólnie ze wszystkimi dziećmi, jak i indywidualnie z poszczególnymi pociechami czarował. Było jak na prawdziwym, magicznym spotkaniu.

W obecnych czasach, to świetny sposób na udział w wydarzeniu kulturalnym, które jest wyjątkowe ze względu na możliwość współtworzenia sztuczek magicznych. To naprawdę interesujący sposób na spędzenie wspólnych chwil z rodziną.

Aby wziąć udział w przedstawieniu wystarczy kupić online bilet. Zalogować się już można na 15 minut przed startem spektaklu. Przedstawienie rozpoczyna się o godzinie 18:00. Dobrze jest mieć zainstalowaną aplikację zoom. Oczywiście można bezpośrednio połączyć się ze spektaklem, ale mając zainstalowany zoom uzyskujemy lepszą jakość oglądu.

Dnia 20.12 oraz 27.12 kolejne przedstawienia. Nie przegapcie!!!

Polecamy!!! To świetny sposób na zapewnienie rozrywki dzieciom, całej rodzinie, bo zakup jednego biletu daje możliwość udziału w spektaklu wszystkim obecnym domownikom.

Link do filmu promocyjnego: https://bit.ly/2V8XD0F

Oraz linki do kupna biletów:

https://www.kupbilecik.pl/baza/8284/Pan+Magiczny+ratuje+święta/

i tutaj:

https://www.eventim.pl/artist/panmagicznyratujeswieta/

www.facebook.com/panmagiczny

www.instagram.com/panmagiczny

www.panmagiczny.pl

Comments

  1. Anna

    Dzieci często lubią takie magiczne sztuczki, chociaż ja jako dziecko do nich nie należałam…
    Warto spróbować z tym promocyjnym filmikiem.

  2. Sara

    Kocham iluzjonistów. Jako dziecko, dostawałam spazmów oglądając Copperfielda 🙂 Często jest to czysta Matematyka, ale sprawia mnóstwo przyjemności 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *