Masza i Niedźwiedź- książeczka z okienkami

Masza i Niedźwiedź to postaci znane każdemu dziecku. Moi chłopcy, gdy tylko zobaczyli okładkę, od razu bardzo się ucieszyli, bo lubią ich przygody. Dzisiaj chcę Wam przedstawić nowość od Wydawnictwa HarperKids.

Ta książeczka dostarczy naszym pociechom mnóstwo zabawy. Każda strona zwiera kilka okienek, które trzeba otworzyć, aby zobaczyć, co zostało pod nimi ukryte. W jednym z nich zwykle jest Masza, która płata figle niedźwiedziowi. Choć niedźwiadek pragnie odpocząć w spokoju i połowić ryby, nie jest mu to dane, gdyż psotna Masza nie odstępuje go nawet na krok, bez przerwy chce uczestniczyć w każdym momencie jego życia.

Poszczególne strony to inne historie z udziałem Maszy, Niedźwiedzia i zwierzątek im towarzyszących. Tekstu jest tutaj niewiele, najważniejszym elementem są właśnie okienka oraz pełne szczegółów ilustracje, przypominające bajkę telewizyjną.

To książka dla każdego fana Maszy i Niedźwiedzia. Pięknie wydana, na sztywnym papierze, przez co jest odporna na zniszczenia. Doskonale nadaje się na prezent.

kliknij tutaj

Comments

 1. Marlena H.

  Mamy tę książkę. Moja młodszą pociechy bardzo lubi książeczki z otwieranymi okienkami. Zawsze synek jest ciekawy, co się tam kryje. Bardzo lubi sprawdzać tskie okienka.

 2. TosiMama

  Chyba każde dziecko przeżywa w swoim życiu fascynację Maszą:) Te, które są na etapie uwielbienia tej bohaterki na pewno będą zachwycone:)

 3. Wędrówki po kuchni

  Nie znam tej bajki, ale pewnie dlatego, że moje dzieci już dorosłe. Jednak wiele dobrego o niej słyszałam, więc książeczka pewnie też jest super

 4. Marysia K

  Lubię Maszę,mam nawet kilka ulubionych odcinków 😂gdy dziewczyny były mniejsze też kupowałam im książeczki z tą bohaterką.

 5. Gosia Ostrowska

  Mamy w kolekcji kilka książek z Maszą, że Jaś kiedyś bardzo chętnie słuchał jej przygód. Teraz zaczekają na Anię

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *