BANDA BETI – idealne książki dla dzieci

Banda Beti znana jest nam z TV. Bardzo przyjemna i pogodna bajka, której postaci są dobre, współdziałają, pomagają sobie, dlatego też, gdy pojawiła się wersja książkowa bardzo chętnie po nią sięgnęliśmy.

W naszym posiadaniu znalazły się dwie pozycje „Bandy Beti”. Pierwsza to książka z bajkami do czytania z serii Nowa Kolekcja Bajek, drugą stanowi wodna kolorowanka. 

„Banda Beti” 

Nowa Kolekcja Bajek

 TUTAJ

Beti to sówka, która wraz z przyjaciółmi, Pietrkiem, Sylwią i Rysiem, mieszkają w Pliszkowym Lesie. Wspólnie przeżywają niesamowite przygody, bardzo często śmieszne, innymi razy poważne, niosące naukę.

Książka jest kolejną od Wydawnictwa Egmont z cyklu – Nowa Kolekcja Bajek.

Część ta, jak i pozostałe, została pięknie wydana w twardej oprawie i poręcznym formacie. Szata graficzna jest bogata, tekstu niewiele, dlatego książkę czyta się szybko i płynnie, co jest ważne dla uczących się czytać.

Polecamy książkę do czytania przy każdej okazji, również przed snem.

„Banda Beti. Wodne kolorowanie”

(Dostępna TUTAJ)

Wodne kolorowanki to świetny pomysł i super rozwiązanie dla dzieci, które z wykorzystaniem wody mogą pokolorować strony książeczki. Wystarczy tylko pędzelek. Dziecko nie pobrudzi się, bardzo dobra jako pierwsza kolorowanka, znakomita opcja dla maluchów.

Książki polecamy każdemu dziecku, które już zna bohaterów Bandy Beki oraz tym, którzy dopiero się z nimi stykają. Na pewno nikt nie będzie zawiedziony, bo historie są bardzo mądre i przyjemne, a zabawa z malowania będzie przednia.

 

 

Comments

  1. Marlena H.

    Mamy tę książki. Oglądaliśmy kilka odcinków i bajka nam się spodobała. Młodszy synek miał po raz pierwszy kontakt z taką kolorowanką.

  2. Anna R.

    Samej bajki nie kojarzę, ale bardzo lubimy serię 'Nowa kolekcja bajek' i pozatwierdzam, że jest super! A malowanki wodne są dobrym sposobem na nudę 😛

  3. Grace

    Widzieliśmy kilka odcinków i choć banda ie zrzuciła z podium innych bohaterów, to wodna kolorowanka jest świetnym pomysłem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *