Dzisiaj piękny dzień więc szkoda siedzieć w domu. Niedaleko nas jest Gołuchów, kompleks pałacowy z lasem i żubrami. Pojechaliśmy więc, a oto fotorelacja.
Dzisiaj pierwsza fotorelacja. W tą sobotę byliśmy w Licheniu. Ostatnio to miejsce odwiedzałam z 20 lat temu, więc pierwszy raz miałam zobaczyć bazylikę. Dużo o niej słyszałam, że jest sam przepych itp. Byłam ciekawa tego ogromu bogactwa i co sądzę o tym co zobaczyłam? Uważam, że jest to budowla na miarę międzynarodową. Nie raz widziałam …
Ostatnio wróciłam chwilowo do czasów przeddziecięcych. Odwiedziłam Łódź, a mój mąż zajął się dziećmi, mnie dano trochę czasu, dlatego też mogłam odwiedzić kilka dawnych, ulubionych miejsc. Nawet po trasie udzieliłam wywiadu dla TVN, odnośnie zimy.