Uwięziona B.A. Paris – recenzja

Amelie nigdy  nie miała w życiu szczęścia, aż do momenty, gdy wszystko zaczęło się układać. Ślub z dziedzicem fortuny Hawthorpe’ów, mimo iż był transakcją finansową, wydawał się czymś na prawdę dobrym w życiu bohaterki. Dziewczyna nawet przez moment nie spodziewała się, jak dramatyczna w skutkach okaże się decyzja o zamążpójściu. Kiedy wraz z mężem zostaje porwana, okazuje się, że wokół znajdują się sami wrogowie, a porywacze są najmniejszym problemem, gdyż w grę wchodzi jej życie.

Uwięziona jest typowym thrillerem psychologicznym, ukazującym teraźniejszość oraz przeszłość. Obecnie – ciemny pokój, w którym jest przetrzymywana bohaterka i czas poprzedzający porwanie, ukazując trudną i skomplikowaną sytuację Amelie.

Autorka wywołuje mentlik w głowie, zarówno bohaterki, jak i czytelników. Nieoczekiwane zwroty akcji, skomplikowane stosunki międzyludzkie, to właśnie znajdziecie w tej książce.

Świetna intryga B. A. Paris, opowiadająca historię pełną tajemnic, do końca nie uchylając rąbka tajemnicy, jak to się skończy.

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *