„Zwierzęta. Pudełko pełne zabawy”

Wydawnictwo HarperKids wydało świetną, układankę, która prócz samych elementów do ułożenia, posiada specjalną podstawę, chroniąca przed rozjeżdżaniem się elementów, co może być szczególnie irytujące, nie tylko dla dziecka.

„Zwierzęta. Pudełko pełne zabawy” to zestaw, gdzie umieszczono osiem obrazków do ułożenia (są one dwustronne), specjalną podstawę oraz książeczkę z wierszykami o bohaterach z ilustracji.

Każdy obrazek prezentuje inne zwierzę, dla ułatwienia zwierzaki ulokowano na tłach w innych kolorach, co ułatwia odszukanie odpowiedniego elementu. Grafika jest przyjazna dzieciom, bardzo kolorowa, przyjemna dla oka.

Układankę wykonano z grubej tektury, są więc solidne i odporne na zwykłe uszkodzenia, nawet w małych rączkach są trwałe.  Na pewno posłuży niejednemu pokoleniu maluchów.

Układanka naprawdę godna polecenie. Dzieci ją bardzo lubią, bawi je i uczy cierpliwości oraz spostrzegawczości. Poza tym, to świetny sposób na ćwiczenie motoryki małej, czyli palcy, ich chwytności i ogólnej sprawności rąk.

W zestawie znajdziecie: słonia, niedźwiedzia, lisa, tygrysa, lwa, żyrafę, zebrę i krokodyla.

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *