Mycosan Ochrona Przeciwgrzybiczy aerozol do stóp 80ml

Wiosna, a niedługo już lato, a co za tym idzie, konieczność zadbania o stopy. Gdy wychodzimy na plażę, będą w końcu otwarte baseny, sauny i inne tego typu przybytki warto zabezpieczyć się przed grzybicą stóp.

Dzisiaj o tego typu kosmetyku, który jako nie służy do leczenia powstałej już grzybicy, a chroni skórę stóp przed jej wystąpieniem.

Przeciwgrzybiczy aerozol do stóp zapobiegający grzybicy stóp (stopie sportowca) i rozprzestrzenianiu się grzybów w grupie podwyższonego ryzyka.

Zapobiega grzybicy stóp i paznokci, zmniejsza ryzyko ponownego zakażenia, chroni przed przykrymi zapachami, odświeża, przywraca naturalną barierę skóry, szybko się wchłania, nie jest lepki, czy tłusty. Co ważne, mogą go stosować cukrzycy oraz dzieci powyżej 4. roku życia.

Zadbajmy o nasze stopy i stopy najbliższych.

Sposób użycia jest bardzo prosty. Na suche stopy, najlepiej dwa razy dziennie  należy aplikować aerozol, pamiętając o przestrzeniach międzypalcowych. Po 30 dniach nieprzerwanego stosowania zaleca się 3-5 dniową przerwę.

Składniki: woda, betaina, pantenol, PEG-40, uwodorniony olej rycynowy, poligliceryl-3, kaprylan, mentol, mleczan mentylu, propanediol, siarczan laurylosodowy, laureto-8-siarczan sodu, PVP, kwas salicylowy, PEG-4 amid rzepakowy, klimbazol, wodorotlenek sodu, siarczan laurylomagnezowy, oletowy siarczan sodu, laureto-8-siarczan magnezu, oletowy siarczan magnezu.

Ważne wskazówki:

Wyłącznie do użytku zewnętrznego.

Nie stosować na uszkodzoną skórę.

Nie stosować w przypadku alergii na którykolwiek ze składników preparatu.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Preparat nie jest odpowiedni dla kobiet w ciąży ani dla dzieci poniżej 4 roku życia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *