Nowa kolekcja bajek

„Bing. Nowa kolekcja bajek” i „Spirit Riding Free. Nowa kolekcja bajek” ukazały się nakładem Wydawnictwa Harper Kids.

Czytanie dzieciom to ważna rzecz, jakby powiedział Bing. Moim zdaniem zaznajamianie dzieci z książkami jest potrzebne, gdyż w przyszłości zaowocuje samodzielnym czytaniem. Książki rozwijają, poszerzają wiedze, uczą i bawią. Pamiętam, że gdy byłam mała babcia i mama czytały mi różne książki, czasem takie typowe dla dzieci, czasem takie, przeznaczone dla dorosłych. Były to wspaniałe chwile. Bardzo lubiłam ten czas i do dzisiaj wspominam go z przyjemnością.

Dzisiaj chce zachęcić właśnie do czytania dzieciom i zachęcania ich do samodzielnego sięgnięcia po lekturę. Bohaterami są Bing oraz postaci z Spirit Riding Free. To bardzo dobry materiał dla dzieci, gdyż zetkną się tam ze swoimi ulubionymi bohaterami, co dodatkowo zachęci ich do sięgnięcia po lekturę.

Tekst jest przejrzysty, wspaniałe, kolorowe ilustracje, a wszystko wydane na dobrej jakości papierze. Czyta się praktycznie samo i to z ogromna przyjemnością.

Książki te są pełne emocji, czasem można utożsamiać się z bohaterami, co dla dzieci jest ważne i potrzebne, by móc zrozumieć własne przeżycia.

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *