Podano do stołu

Jak to mówi mój syn, czekanie jest nudne. I ma rację. Szczególnie nudno jest dzieciakom czekać na posiłek. Moje chłopaki to niemalże stają na głowie. Warto w takich momentach skorzystać z czegoś pomysłowego, interesującego i zajmującego.

Oczywiście dzisiaj chce opowiedzieć o genialnych książeczkach. Jest ich cała seria.

HarperCollins Polska ma w ofercie kilka rodzajów takich zeszytów. To propozycja nieomal pięćdziesięciu propozycji rozrywki dla dziecka m.in. kolorowaniem, rysowaniem szlaczków, czy zadaniami na spostrzegawczość i koncentrację.

To, co wyróżnia te książeczki spośród wielu innych na rynku, to przede wszystkim duży format i perforowane kartki, dające się łatwo wyrwać. To naprawdę świetne, gdy dzieci jest więcej niż jedno, mogą podzielić się książeczką. Dodatkowa atrakcją tych zeszytów są postaci, znane z bajek każdemu maluchowi.

W serii „Podano do stołu” coś dla siebie znajdą nie tylko fani Maszy i Muminków, Binga, Kot-o-ciaków, czy My Little Pony. Wszystkie książeczki z tej serii znajdziecie tutaj 

Naprawdę interesująca forma zadań, różnorodność poleceń, super grafika, wszystko to sprawi, że będzie to świetna rozrywka dla każdego dziecka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *