„Mopsik, który chciał zostać syrenką”

To kolejna część przygód przesympatycznego mopsika o imieniu Peggy. Rodzina pieska jest kochającą siebie nawzajem, suczka kocha ich wszystkich bardzo mocno, ale szczególnie obdarzyła uczuciem Chloe. Dziewczynka uwielbia syrenki, nie posiada się więc z radości, gdy wszyscy wyruszają na jednotygodniowe wakacje nad morze. Chloe ma nadzieję spotkać tam takie właśnie stworzenie. Z tego marzenia wyśmiewa się jej brat, Fin. Uważa, że syreny są tylko w bajkach.

Peggy, jak zawsze, chce zrobić wszystko dla swojej ukochanej Chloe i postanawia znaleźć syrenkę lub nawet stać się nią. Czy jej się uda?

To wspaniała, ciepła seria, idealna dla każdego dziecka, jak i rodzica. Poruszane są w książkach problemy, sytuacje, z którymi dzieci stykają się na co dzień. Książkę czyta się jednym tchem. Mamy wartką akcję i humor, płynący ze zwariowanych pomysłów Peggy.

Mimo iż ilustracje są czarno – białe mają swój urok.

Psi bohater jest szczególnie bliski naszemu sercu, gdyż sami posiadamy niemałą, psią gromadkę, dlatego moi chłopcy z ogromna przyjemnością słuchali o przygodach tej niesamowitej suczki.

Serdecznie polecam!

(Klik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *