„Łapa w łapę. Sekretne życie leśnych zwierząt”

W naszym domu jest sporo różnych zwierzą, bo kochamy zwierzęta. Moje dzieci nie wyobrażają sobie, że mogłoby nie być psa, kota, czy jakiegoś gryzonia. Uwielbiają zatem bajki ze zwierzęcymi bohaterami.

Tym razem książka o dwóch pieska – łajkach syberyjskich, Łajmi i Nordzie. Pieski poznajemy w momencie, gdy mieszkają jeszcze razem z mamą i swoją rodziną na dalekiej Syberii. To nie trwa jednak wiecznie, gdyż wyruszają samolotem w podróż, do swojego nowego domu. Tam poznają nowa Panią oraz dwójkę psich starszych przyjaciół- Ronję i Mania, kota o imieniu Kit Kiciuliński. Nasi bohaterowie mają również przyjaciół wśród leśnych stworzeń, gdyż codziennie wyruszają na wyprawy do lasu, gdzie poznają sekrety życia zwierząt leśnych.

„Łapa w łapę” to niesamowicie przyjemna, ciepła i zabawna opowieść, wzruszająca i poruszająca ważne zagadnienia. Dziecko ma szansę zobaczyć, jak bardzo interesujący jest świat zwierząt, ale też ile zagrożeń na nie czeka, zarówno te dziko żyjące, jak i domowe. Książka to wspaniały sposób na dobrą zabawę, a dodatkowo można się sporo nauczyć.

Co jest dodatkowym atutem tej pozycji? Piękne i kolorowe ilustracje, od których nie można oderwać wzroku.

Polecamy!

Książkę kupicie tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *