Zostań konsultantką Avon

Obecnie są naprawdę trudne czasy. Koronawirus bardzo negatywnie wpłynął na rynek pracy, a szczególnie na możliwość dodatkowego zarobkowania. Nie wiem jak Wy, ale ja czasami trafiam na „super oferty pracy”, gdzie oferowane są grube pieniądze za jeden tydzień pracy. To wszystko mrzonki, cuda się po prostu nie zdarzają.

Teraz więcej czasu spędzamy online, bo wszystko jest zamknięte, a i ze względów bezpieczeństwa, faktycznie, lepiej pozostać w domu. Niestety, często taka sytuacja, czy praca zdalna sprawiają, że się zaniedbujemy, sama wiem to po sobie. Nie chce nam się nakładać kremów, robić makijażu, czy ubierać jak do pracy. To wielki błąd! Takie zachowanie może nas prowadzić nawet do depresji.

Dlatego też postanowiłam odbić się od dna i wzięłam się za siebie. Ponieważ nie buszuję po sklepach sięgnęłam do zasobów internetowych. Oczywiście, nie sztuką jest wydać dużo pieniędzy, sztuką jest zrobienie dobrych, a normalnych cenowo zakupów.

Nie wiem czy słyszeliście o stronie konsultantka.pl. Jeżeli jeszcze nie wchodziliście tam, to zachęcam. Mnie o niej ktoś powiedział, dlatego ja Wam też o niej wspominam. Zostając konsultantką zyskujemy już rabat na zakupy i to aż 45%. Możemy kupować w niższej cenie, ale i zarabiać, sprzedając kosmetyki i nie tylko. Co ważne, nie ma żadnych zobowiązań, czy wcześniejszych inwestycji. Może nie raz się „nadzialiście” na super ofertę pracy, gdzie trzeba było jednak coś kupić, zainwestować, żeby później zarabiać kokosy, których później nikt na oczy nie widział. Avon jest znaną marką i chyba nikt w tym przypadku nie ma wątpliwości, czy obaw o ich solidność i rzetelność.

No więc dałam się ponieść ofercie firmy Avon i w moich zasobach znalazły się nowe pomadki – trzeba podkreślać usta, żeby być bardziej widoczną i zauważalną. Oczywiście nie obyło się bez cieni do oczu. Malowanie oczu, to dla mnie bardzo istotna sprawa. Bardzo długo odpuszczałam tą czynność i to nie było korzystne dla mojego wizerunku. Teraz codziennie maluję oczy, podkreślając je. No i wisienka na torcie – zapachy. Uwielbiam piękne zapachy, na sobie, jak i w otoczeniu.

Zachęcam Was do działania i bycia konsultantką. Możecie wejść w posiadanie niezłych zdobyczy, za dobre pieniądze, jak i powiększyć swoje zasoby finansowe. konsultantka.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *