Bing kocha Flopa, a Co lubi Sula

Tym razem coś dla miłośników króliczka Binga: Bing kocha Flopa oraz Co lubi Sula, czyli dwie kartonówki o niezwykłym kształcie.

Bing kocha Flopa

Miłość, to coś ważnego, wielkiego i niesamowitego, o czym wie Bing. W tej cudnej książeczce o kształcie serca, mały czytelnik dowiaduje się dlaczego Bing darzy miłością Flopa. Flop, to trochę taki rodzic, który wie kiedy jest pora na zabawę, ale też zawsze wie, co należy zrobić w każdej sytuacji. Ponadto, Flop zna całe mnóstwo opowieści, tak uwielbianych przez króliczka, ale i potrafi słuchać. I to właśnie jest miłość

Co lubi Sula

W tej części poznajemy bliżej Sulę i dowiadujemy się, co ona lubi. Są to wszelkiego rodzaju świecidełka, ale to nie jest dla niej najważniejsze, bo najbardziej ze wszystkiego lubi swojego przyjaciela Binga. To książeczka wskazująca małym czytelnikom na to, że nie najważniejsze są dobra materialne, ale przyjaźń. Jesteśmy istotami społecznymi i bez innych trudno by nam się żyło.

Te opowiadania są świetnym punktem wyjściowym do rozmów z dzieckiem. To świetny prezent dla wszystkich miłośników Binga.

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *