Bajki 5 minut przed snem

To kolejne książki z tej serii, o których piszę. Charakteryzują się one dużą i czytelną czcionką, a ilustracje są identyczne z kadrami telewizyjnymi. Ten fakt sprawia, że dzieci dużo chętniej sięgają po te historie, bo znają ich bohaterów z ekranu.

Spirit Riding Free

To opowieść o Lucky, jej przyjaciółkach i ich przygodach. W tej części dowiemy się w jaki sposób dziewczynka dosiadła Mustanga – konia, który był dziki i nikomu nie dał się oswoić. Przeczytamy o rywalizacji pomiędzy przyjaciółkami, która nie mogła się skończyć dobrze. Na zakończenie przeniesiemy się w świąteczny klimat. To książka o przyjaźni między człowiekiem, a zwierzęciem, pięknie wydana, idealna dla miłośników koni, ale nie tylko.

Masza i Niedźwiedź. Bajeczki Maszy

Masza to kultowa bohaterka, ale nie o niej tutaj będzie głównie mowa. Ta książka to zbiór 14 bajek, które dziewczynka zapowiada na pierwszej stronie. Będą to historie o Jasiu i Małgosi, Czerwonym Kapturku, Kopciuszku i wielu innych postaciach. To opowieść o znanych, ale zmienionych bajkach, które czyta się i słucha z ogromna przyjemnością.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *