„Pamiętniki Wisienki. Bogini bez oblicza”

„Pamiętniki Wisienki” wydawane przez EGMONT to bardzo interesująca seria, wciągająca i intrygująca. Bohaterka przeżywa niesamowite przygody. W tej części Wisienka wyrusza nad morze. Wyjazd jest prezentem urodzinowym od mamy, która jedzie wraz z dziewczynką. Planowany wyjazd to nie leżenie plackiem na plaży, ale liczne atrakcje, wiążące się ze znajdującym się w pobliżu dworem. Będzie to niesamowita przygoda polegająca na rozwiązywaniu zagadek i odkrywaniu tajemnic związanych z dworem.

Mama i córka otrzymają kartkę z tajemniczo brzmiącym zdaniem. Paradoks polega na tym, że im dłużej grają, tym mniej wiedzą, o co chodzi. Jak się okazuje ich zadanie nie zostało wymyślone przez właściciela dworu, kto zatem za nim stoi i dlaczego? Pomocne okażą się przybyłe nad morze przyjaciółki.

Co dziwne, okaże się, że cała sprawa wiąże się z przeszłością mamy. Jak to wpłynie na ich wspólne relacje?

W tym pamiętniku tyle się dzieje, że nie ma miejsca na nudę. Całe mnóstwo tajemnic, zagadek, bohaterów. Z niecierpliwością czekałam rozwiązania zagadki.

Książka prócz ciekawej treści posiada ciekawą kolorystykę, piękne rysunki. Wszystko razem zespala się w jedną, ciekawą całość.

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *