Składaki Drewniaki – Straż Pożarna oraz Rider

Zbliżają się święta, czas prezentów i co wybrać? W tym wpisie chcę Wam zaprezentować super pomysł na niespodziankę dla dziecka – składaki drewniaki. W naszym posiadaniu są dwie zabawki – straż pożarna, jak i rider.

Całość znajduje się w tekturowym opakowaniu. Drewniane elementy umieszczone są w woreczkach. Można z nich zbudować trwały pojazd bez użycia kleju czy jakichkolwiek narzędzi. Wszystko jest precyzyjnie powycinane, nadaje się od razu do składania. W zestawie znajdziemy także komplet plastikowych kół wraz z osiami. U mnie w domu chłopcom pomagał tata, szło im to bardzo sprawnie. Powstałe modele to porządne auta, którymi można bawić się do woli.

Do zestawu dołączone są kredki oraz naklejki, które pozwalają malcowi na samodzielne przyozdobienie pojazdu wedle własnej fantazji. Znajdują się naklejki z rejestracjami każdego województwa, co bardzo się spodobało mojemu mężowi :).

Zestaw jest naprawdę świetnym pomysłem na prezent dla chłopca i dziewczynki lubiącej auta i budowanie z elementów. Nie jest to zbyt trudne więc dzieci w wieku kilku lat dadzą sobie radę. Moi chodzą do przedszkola i z pomocą taty świetnie sobie poradziły.

Rider

Straż pożarna

Comments

  1. Gosia O

    Tych drewnianych zestawów jeszcze nie mieliśmy. Wyglądają całkiem fajowo. Moz esię skuszę na jakiś zestaw dla synka.

  2. Melka blogerka

    Świetny pomysł na rozwijający kreatywność i umiejętności manualne prezent dla chłopca, fantastyczna zabawa przy składaniu. Uwielbiam kupować siostrzeńcom takie modele do składania 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *