Personalizowany film od Świętego Mikołaja dla każdego dziecka

Już niedługo, już za momencik Święta Bożego Narodzenia. Czas pomyśleć o prezentach dla naszych milusińskich. Ale co dać dziecku, gdy ma wszystko? Czym je zaskoczyć, wywołać uśmiech  na twarzy? To nie takie proste. Elfi.pl ma wspaniałą propozycję, niecodzienną i zaskakującą – filmik od świętego Mikołaja i to nie byle jaki, bo spersonalizowany! Tam Mikołaj zwraca się do dzieci po imieniu i zna kilka ich sekrecików :). Czyż to nie jest genialne!!!!

Jestem pewna, że to będzie największy powód do radości w te święta. Które dziecko nie chciałoby dostać listu od Mikołaja, filmiku, gdzie Mikołaj mówi do niego po imieniu i zna malucha tak dobrze.

Spersonalizowany filmik od Mikołaja

To bardzo szybka forma pozyskania nagrania, gdyż mamy je na mailu już po kilku godzinach od złożenia zamówienia. Należy wybrać jeden z wzorów filmików, udzielić odpowiedzi na kilka prostych pytań, wybrać rady, które chcemy, żeby Mikołaj udzielił naszemu dziecku. Dodajemy kilka zdjęć i już!

Spersonalizowany list od Mikołaja

Też można go szybko i łatwo wybrać z 28 gotowych wzorów. Jest on skierowany do bytefence license key 2017 konkretnego dziecka, zaopatrzony w pieczęć i ręczne malowane dodatki. Można dopisywać własne treści. No avast premier 2018 download coś niesamowitego!’\

Tu możesz zamówić wideo i list od Mikołaja oraz podejrzeć filmiki:

Filmik od Mikołaja dla Twojego dziecka – ZAMÓW

List od Mikołaja dla Twojego dziecka – ZAMÓW

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *