Tuba smaku – więcej niż książka kucharska

Posiłki, jedzenie, to coś, co jest nieodłączne w naszym życiu. Jednak nie każdy, czytaj – Ja J, potrafi zrobić coś z niczego, ma wyobraźnię kulinarną i przygotuje pyszny posiłek po zajrzeniu do lodówki. Nie potrafię świetnie gotować, bo nie mam takich pomysłów, które doprowadziłyby do powstania ferii smaków. Potrzebuję przewodnika, książki, która poprowadzi mnie krok po kroku w poczynaniach kulinarnych. Zawsze tak miałam i pewnie mieć będę. Lubię jasne i przejrzyste przepisy, a przede wszystkim sprawdzone. Książka, która stała się moim najnowszym przewodnikiem w kuchni to „Tuba Smaku”. Jest zbiorem przepisów grupy przyjaciół, czerpiących przyjemność z gotowania. Znajdziemy tu przepisy na różne okazje, chociażby wesele, chrzciny, parapetówka, urodziny, spotkanie z przyjaciółmi, Halloween, Sylwester, wakacje, mecz, parapetówkę i inne. Każdy z rozdziałów posiada 5 przepisów, po jednym każdego z autorów. Są innowacyjne, zaskakujące, pozwalające zabłysnąć wśród gości i rodziny.

W tej innowacyjnej książce kucharskiej nie ma nudy. Przepisy na każda okazję, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, czy to zdrowego, słodkiego, ostrego, wegańskiego. Każdy rozdział poprzedzony jest krótkim wstępem nawiązującym do zawartych w nim przepisów.

Polecam tą niesamowitą książkę kucharską stworzoną z pasji do gotowania, którą to  pasję autorzy przekazują nam znakomicie.

 

Tuba smaku

Comments

  1. Marysia K

    Różnorodne przepisy czynią książkę na prawdę przydatną na wiele okazji, lubie czerpać inspiracje od ludzi z pasją.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *