„PRZYMIOTNIKI” – Gra karciana dla całej rodziny od FOXGAMES

Na rynku jest sporo gier, zabawek itp., które posiadają walory edukacyjne. To bardzo dobrze, bo najłatwiej jest się uczyć przez zabawę, a i taka przyjemna nauka zachęca do dalszego zgłębiania wiedzy z danego zakresu tematycznego.

„Przymiotniki” to gra karciana, przeznaczona dla dzieci w wieku powyżej 5 roku życia. W zabawie może brać udział nawet 10 graczy. Czas gry to ok. 15 minut, nie dłuży się zatem i nie nudzi.

Sama gra zamknięta jest w bardzo przyjemnym opakowaniu, nie zajmuje wiele miejsca, więc można ją zabrać z sobą wszędzie.

W skład gry wchodzi oczywiście instrukcja oraz 50 sztuk kart. Te ostatnie mają piękną grafikę. Na zewnętrznej stronie znajduje się uroczy lisek, a po obu jego stronach kwiatki. Na awersie, na białym tle w bardzo przyjemny sposób wypisano przymiotnik wraz z liskiem i cechami tego przymiotnika, ułatwiającymi skojarzenie.

 

Instrukcja zawiera 4 propozycje gry, zróżnicowane dla dzieci od 5 do powyżej 7 roku życia.

To naprawdę przyjemna i ciekawa gra, która rozwija wyobraźnię, umiejętność kojarzenia, wzbogaca słownictwo, uczy nowych rzeczy, wpływa na kreatywność, umiejętność analitycznego myślenia. Dziecko od najmłodszych lat może poznawać gramatykę języka polskiego. To świetna pomoc dydaktyczna.

Polecamy!!!!!

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *