To moja Bajka – personalizowane książeczki

Dzisiaj o serii książeczek „To moja Bajka”. Pięknie wydane, gruba oprawa, ładny papier, piękne ilustracje, odpowiednia ilość tekstu. Niby książeczki takie, jakich wiele, a jednak… Są one niezwykłe i niepowtarzalne, gdyż dające się spersonalizować. To świetny pomysł, gdzie nie jest to  opowieść o kotku, lisku, ale o małym czytelniku. Ten bohater nosi przecież jego imię! Tak, dziecko ma możliwość odegrania głównej roli.

Każda opowieść składa się z kartonowych, śliskich stron oraz jednej, gdzie można wpisać/wykleić imię dziecka. Książka jest tak skonstruowana, że jest ono widoczne na każdej stronie, wplata się w tekst, tworząc ciąg opowieści.

Z serii „To Moja Bajka” posiadamy historię: „… Strażak”, „… Baletnica”, „… jeździ koparką” oraz „… ratuje przyjaciół”.

To niezwykłe jak dziecko cieszy się słysząc swoje imię podczas czytania opowieści. Jak jest dumne z tego, że staje się bohaterem, czy strażakiem. Utożsamia się z postacią i śledzi jej losy słuchając tekstu i oglądając piękne ilustracje.

Wspaniała przygoda, której częścią staje się maluch jest niezwykłym pomysłem na książkę.

Serdecznie polecam dla każdego dziecka.

Comments

  1. Kasia

    Jak bylam mala, a było to bardzo dawno temu, to też miałam takie wycinane, z ruchomi elementami książeczki. Pamiętam je do dziś, bo takie były fajne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *