Lista, która zmieniła moje życie

„Lista, która zmieniła moje życie” jest to pierwsza książka Olivii Beirne, która  rozpoczyna nową serię Mała czarna od Wydawnictwa Albatros, mającą składać się z najpiękniejszych i wzruszających historii miłosnych i komedii romantycznych.

Georgia to młoda kobieta, funkcjonująca w swoim małym, bezpiecznym świecie. Kocha swoją rodzinę, jednak pomysły jakie mają na spędzanie wolnego czasu, nie cieszą się jej zainteresowaniem. W pracy, zamiast wykonywać własne zadania, zajmuje się organizowaniem ślubu szefowej, a ma to być coś wspaniałego, jedynego w swoim rodzaju. Niestety, jej pomysły zwykle są nietrafione. Wszystko  toczy się swoim torem do dnia, gdy okazuje się, że jej siostra Amy choruje na stwardnienie rozsiane. Georgia zostaje poproszona o przygotowanie listy rzeczy do zrobienia przed 30-stką.

„Lista, która zmieniła moje życie” to wspaniała, przyjemna, ciepła i rodzina historia o prawdziwej siostrzanej miłości. Choroba, diagnoza, to wszystko wywraca do góry nogami życie rodziny. Książka jednak daje nadzieję, napawa optymizmem, przywołuje uśmiech na twarzy, motywuje do działania i stworzenia własnej listy, poszukiwania szczęścia. Człowiek uświadamia sobie, że trzeba korzystać z życia i brać z niego to, co najlepsze.

Książkę czytało się szybko i przyjemnie. To wspaniały początek nowej serii.

Polecam!

Tutaj kupisz

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *