Greenheart – Premiums najlepsza karma dla kota

Zwierzęta w moim domu są nie tylko pupilami, ale członkami rodziny, dlatego chcę, aby były zdrowe, odpowiednio odżywione i szczęśliwe. Jeśli chodzi o  karmę nie bazuję na tych z reklam, których skład pozostawia wiele do życzenia. W naszym domu wybór karmy dla zwierząt poprzedzony jest analizą składu, tak by była zdrowa i naturalna dla naszego zwierzaka.

Dzisiaj chcę polecić z ręką na sercu i z ogromnym przekonaniem karmę od firmy Greenheart – Premiums. To nowość na Polskim rynku, karma jednak znana jest już na całym świecie, właśnie ze względu na świetny i zdrowy skład.

Karma, którą stosujemy w naszym domu to GREENHEART 3 MIX – pełnoporcjowa, hipoalergiczna karma dla dorosłych kotów – jagnięcina, kurczak, śledź z ryżem. Zawiera aż 92% białka pochodzenia zwierzęcego.

To pełnoporcjowa, bezglutenowa karma zalecana dla dorosłych aktywnych kotów. Wspomaga utrzymanie optymalnej wagi oraz dba o zdrowie całego organizmu. Moje koty są niewychodzące, więc ważnym jest, aby karma nie była tuczącą, tylko właściwie odżywczą. W karmie zastosowano trzy rodzaje mięsa: świeże mięso z kurczaka zagrodowego, świeże mięso ze śledzia atlantyckiego oraz świeże mięso z jagnięciny nowozelandzkiej. Czyli ja widać skład jest genialny. Z czymś takim nie spotkałam się do tej pory w żadnej innej karmie.  Karma jest bogata w taurynę, kwasy omega 3, omega 6 oraz kompleks witamin i minerałów. Nie zawiera sztucznych konserwantów, barwników, wypełniaczy oraz ulepszaczy smaku. To jest po prostu zdrowa i naturalna karma.

Co mówią na karmę kotki :)?

Kotki są jak najbardziej za. Mam wybredne kociaki, które nie zjedzą byle czego. Karma Greenheart – Premiums bardzo im smakuje. Dało się to zobaczyć już od pierwszej, podanej miski, kiedy kotki wręcz do niej dopadły i z ogromnym smakiem pochłaniały karmę.

Jako osoba, której dobro zwierząt leży na sercu polecam gorąco karmę, która nie tylko smakuje, ale jest naprawdę bardzo dobra pod względem składu.

Comments

  1. Marysia K

    Widać że dbasz o swojego pupila, o przepraszam! Członka rodziny 😉 moja córka marzy o kocie, może.kiedyś to się spełni

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *