Mini – Inhalator Clip Med

Teraz jest okres iście chorobowy, a katar uderza z ogromną siłą, zatkany nos, kaszel, to codzienność. Wiele osób z mojego otoczenia ma okropny katar, sama też niedawno na niego cierpiałam. Specyfików na rynku jest sporo, ale dzisiaj chcę napisać o czymś nowym, totalnie innowacjnym na rynku polskim i totalnie naturalnym. Chodzi mi o specjalny clip, który jest niczym innym jak mini – inhalatorem, który można używać totalnie wszędzie, o każdej porze, wykonując różne czynności, mając przy tym wolne ręce.

Jest to mini – inhalator do nosa, wystarczy go wyjąć z opakowania i umieścić we wlocie nosa. To silikonowy, niewielki, elastyczny i wygodny klips. Wygląda estetycznie, przyjemnie dla oka.

W klipsie znajduje się mieszanka olejków eterycznych: eukaliptusa, tymianku oraz revensara. Dzięki temu składowi można swobodnie i głęboko oddychać.

Produkt jest wydajny przez 21 dni, przy codziennym stosowaniu przez 1 do 2 godzin dziennie. Trzeba jednak pamiętać, że powinien być przechowywany w dołączonym pojemniku, szczelnie zamkniętym.

Moja ocena produktu jest bardzo dobra. Świetny, wygodny i skuteczny środek, który jest całkowicie naturalny. Udrożnia drogi oddechowe, ułatwia oddychanie i jest przyjemny w użytkowaniu.

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *