Gryzak. Łap potworka

Kacper uwielbia czytać książki, szczególnie te o potworach. Skądś to znam, bo moje dzieci uwielbiają takie historie, a później boją się wejść na górę, do łazienki J. Kiedy chłopiec jest pochłonięty lekturą, książkopotworek ucieka ze swojej książki. Kaper rusza za nim w pościg. Gryzio wkrada się do różnych książek, sprawia, że nasi bohaterowie, muszą uciekać przed niebieskim smokiem. Oj, przygód nie będzie końca.

Gryzak to świetna seria książek dla dzieci od Wydawnictwa Wilga. Wydane w twardej oprawie, bardzo solidnej, wypełnione kolorami i pięknymi rysunkami. Sama czcionka jest sporych rozmiarów ułatwiając czytanie, ale nie to jest najbardziej interesujące, a wszelkiego rodzaju dziurki i otworki powygryzane przez Gryzaka. Wszystko zaczyna się już od okładki i im dalej tym ciekawiej. W książce znajdziemy klapki, okienka, a nawet książeczki.

Ta seria książek jest niesamowicie atrakcyjna dla dzieci, które z ogromną przyjemnością sięgają po te tytuły. Nawet nie musze im ich czytać, bo samo śledzenie potworka strona po stronie, jest niesamowicie atrakcyjne.

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *